11.02.2022 р. Кобрій А.Л. було проведено показовий урок з інформатики “Захист проєктів” у 9-Г класі. Урок розпочався емоційним налаштуванням та повторенням правил з техніки безпеки. Педагог познайомила з правилами представлення дослідницьких проєктів. Учні презентували результати поєктної діяльності за такими темами “Бази даних”, “Діаграми”, “Інформаційне суспільство: розвиток чи занепад?”, “Чи потрібен автомобілю водій?”, “Як стати успішним?”, “Тенета Інтернету” тощо.
До Дня безпечного Інтернету, що цьогоріч відзначається 8 лютого, вчителька познайомила учнів з 10 правилами безпечного користування Інтернетом та запропонувала взяти участь у веб-квесті.
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2022/02/Презентація-3-1-1024x576.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2022/02/Презентація-3-2-1024x576.jpg)