Засідання «Школи молодого вчителя»

З метою формування професійних умінь і навичок, удосконалення раніше набутих знань та набуття нового педагогічного досвіду 16.05.2022 було проведено засідання «Школи молодого вчителя» на тему: «Стратегія особистого та професійного зростання». На зустрічі розглянуто питання щодо особистіного та професійного зростання молодих педагогів шляхом активної участі в онлайн чи офлайн-вебінарах, семінарах, конференціях на різних платформах. Своїми напрацюваннями поділилися педагоги ліцею: Григорчук Тетяна Вікторівна «Підготовка вчителів до формування логічного мислення учнів Нової української школи»; Мельник Петро Петрович та Мокра Тетяна Анатоліївна «Сучасні інноваційно-освітні технології»; Дученко Аніта Петрівна «Скрайбінг в освітньому процесі. Путівник зі створення інноваційних технологій для активізації творчого потенціалу учнів». Використання електронних освітніх ресурсів, представлених молодими вчителями, сприяє розвитку інноваційного освітнього простору ліцею, пошуку нових форм і методів роботи на уроці та в позаурочний час.