Методичний тиждень

Протягом 17-20 травня 2022 року у Вінницькому ліцеї №6 було проведено методичний івент «Творча майстерня: «У пошуках нових форм та методів освітніх інновацій»»,  на якому було підведено підсумки методичної роботи за 2021-2022 навчальний рік шляхом прослуховування й аналізу звітів роботи усіх методичних коворкінгів закладу, “Школи молодого вчителя” та “Школи розвитку професійних компетентностей”. Першими зі звітом виступили керівники методичних коворкінгів: Антоніна Шумна, Марина Петренко, Тамара Копилова, Людмила Делечук, Тетяна Мацик, Богдан Дидяк, Марина Козіцька, Олена Жук та Вікторія Янчук. Кожен методичний коворкінг працює над обраною темою для підвищення свого професійного рівня, а учителі коворкінгів посилено використовують у своїй роботі різноманітні інтернет-платформ і ресурси та разом із своїми вихованцями систематично беруть участь та виборюють призові місця у Всеукраїнських конкурсах, олімпіадах та конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН. Наступними виступили представники “Школи молодого вчителя” та “Школи розвитку професійних компетентностей”: Марина Попович, Богдана Карлінська, Ірина Лемеха, Аліна Бияковська, Сніжана Поворознюк та Інна Патичишина, які прозвітували про свою науково-педагогічну діяльність, поділились інноваційними формами та методами роботи, продемонстрували, що постійно підвищують рівень своєї фахової майстерності шляхом проходження онлайн-курсів, участі у конференціях, семінарах, вебінарах та тренінгах. Адже, для того, щоб навчати інших, потрібно продовжувати вчитися самому.