Показовий урок із зарубіжної літератури

22 листопада 2022 р. на базі 7-Б класу Альоною Миколаївною Патій було проведено показовий урок із зарубіжної літератури на тему «Джон Бойн. «Хлопчик у смугастій піжамі». Образи дітей, їхня дружба та взаємодопомога». Протягом заняття учитель формувала предметні та ключові компетентності. Педагог зацікавила семикласників стінописами, які розміщені на фасадах стін бібліотек світу, та наголосила на важливості читання художньої літератури. Опрацьовуючи матеріал сучасного письменника, здобувачі освіти пригадали ТАЙМЛАЙН роману щодо створення твору, який став бестселером. Для того, щоб детально зрозуміти ідейно-художній зміст, звернулися до довідкового бюро читача. За допомогою сюжетного ланцюжка краще пізнали Форум сім’ї головного героя. Виконуючи вправи «Анкета героїв» та «Діаріуш», учні та учениці детальніше пізнали історію душі дітей. На завершення уроку усі створили ЧЕК-ЛИСТ, а саме життєві уроки твору.