Квіз-шоу «Борис Джонсон запрошує в Букінгемський палац»

У рамках проведення тижня іноземних мов (14-18 листопада, 2022р.) для учнів нашого закладу були проведені різноманітні інтерактивні заходи. Учні 5-их класів були активними учасниками квіз-шоу «Борис Джонсон запрошує в Букінгемський палац», де діти мали можливість ближче познайомитись із відомим політиком та громадським діячем Великобританії Борисом Джонсоном та ще більше дізнатися про визначні місця у Лондоні. У пошуках Коргі здобувачам освіти було дуже цікаво розгадувати загадки та відповідати на запитання, відкриваючи замки усіх закодованих дверей, за якими була схована королівська улюблениця. Також діти дізналися багато нового про саму будівлю Букінгемського палацу.

Тиждень іноземних мов для наших учнів ліцею 6 розпочався з чудової віртуальної подорожі по Лондону, столиці країни, мову якої ми вивчаємо. Робивши селфі на фоні визначних місць ліцеїсти проявили неабияку креативність та показали знання інформаційно-комунікаційних технологій.

Сделано на Padlet