Дослідницький проєкт «Шевченко у ХХІ столітті»

У рамках проведення Шевченківських днів у закладі для здобувачів освіти 10-А та 10-В класів учителями української мови, літератури та зарубіжної літератури Похилько Л.В., Лучицькою Т.В., Патій А.М. було презентовано дослідницький проєкт «Шевченко у ХХІ столітті».
Протягом заходу учні пригадали важливі події у житті Т.Г.Шевченка, простежили роль Кобзаря у суспільному житті України протягом кількох століть, акцентували увагу на тому, що слова Пророка актуальні сьогодні, як ніколи, вони мотивують воїнів ЗСУ, митців стріт-арту, художників світового рівня. Під час дослідження діти виконували інтерактивні вправи, декламували поезії, прослуховували композиції митця у сучасній обробці. По завершенню десятикласники отримали сертифікати на «10», «11», «12» за активну участь у заході.