Показовий урок з предмету “Пізнаємо природу” у 5-Ж класі

21 березня 2023 року вчителем Дученко Анітою Петрівною було проведено показовий урок з предмету “Пізнаємо природу” у 5-Ж класі на тему: “Живі організми. Із чого складається організм людини?” . На початку уроку вчителька оголосила критерії оцінювання та познайомила здобувачів освіти з картками самооцінювання, в яких діти протягом уроку ставили відмітки про свої здобутки. Велику увагу Аніта Петрівна приділила інтерактивним та інноваційним методам навчання, що дозволило підвищити мотивацію, активність та зацікавлення дітей до вивчення нової теми. Опереджувальним завданням було створення пам’ятки по догляду за шкірою, яку здобувачі освіти презентували на уроці. В цілому урок був креативним, сучасним, насиченим, інноваційним та продуктивним.