Конкурс читців

«Моє серце відкрите дітям» – вислів, який належать дитячій поетесі Наталії Забілій.Тому й не дивно, що у Всесвітній день поезії 21.03.2023 р. у стінах Вінницького ліцею № 6 серед здобувачів 1-4-х класів було проведено конкурс читців, на якому юні та талановиті дітлахи згадали чудові рядки творчості мисткині. Метою заходу було ознайомити присутніх із життям та творчістю Наталії Забіли, виховувати у них інтерес до прекрасного та любов до поезії.Сьогодні ми мали змогу почути з вуст дітей такі вірші як: «Метелик», «Весна», «Ластівки», «Вередливі жабки», «Стояла собі хатка», «Три вишеньки», “Черепаха”, “Сорока-білобока”, “Зайчикові пригоди” та інші, а учні 4-А, Вівсяний Тимофій та Кметюк Анна, створили римейк на поезію «Бабусин песик» та виконали його під музичний супровід.Декламування віршів, що супроводжувалися презентацією, музикою, сюжетними картинками, нікого не залишило байдужим.По завершенню конкурсу найменші здобувачі освіти були нагороджені грамотами за активну участь та чудове виконання віршів.