Прозора школа

19 квітня 2023 року, заступник директора з освітньої діяльності Наталія КАСЯНЧУК побувала на офіційному відкритті хабу Доброчесності в м. Вінниця, в рамках просвітницького проєкту “Прозора школа”, де відбулася зустріч із представниками Офісу доброчесності НАЗК. Під час зустрічі, кожен із присутніх взяв для себе щось корисне, цікаве та інноваційне. Основна мета проєкту – зробити школу доброчесним та прозорим середовищем, у якому довіряють і поважають права усіх учасників освітнього процесу (вчителів, дітей, батьків). Саме тому, комунальний заклад “Вінницький ліцей № 6” також став учасником Всеукраїнського проєкту “Прозора школа”. І пам’ятайте, доброчесність починається із доброчесної поведінки кожного!