Скоро до школи

20 квітня в онлайн форматі для батьків дітей, які відвідують групу раннього розвитку «Унікум», було проведено зустріч на тему «Скоро до школи».
Батьки мали можливість більше дізнатися про діяльність закладу, освітнє середовище, учительський склад, а також про традиції ліцею. Наталія Анатоліївна Тітова, директор закладу, ознайоми присутніх із важливістю спілкування з дітками шестирічного віку та надала поради, які допоможуть батькам зорганізувати діяльність дошколяриків перед початком навчання.
Тетяна Василівна Лучицька, заступник директора з освітньої діяльності школи І ступеня, розповіла батькам про особливості роботи ліцею І ступеня, а також ознайомила присутніх із правилами вступу до першого класу та переліком необхідних документів.
Батьки отримали важливі поради і від психолога закладу Березюк Тетяни Євгеніівни.
Ніхто не залишився без відповіді на запитання, адже у багатьох батьків виникали питання, бо вперше збирають дитину до 1 класу.
Нагадуємо, що прийом документів на 1 клас 2023-2024 н.р. розпочнеться з 24.04.2023 та триватиме до 31.05.2023р.
З нетерпінням очікуємо на вас, наші майбутні першокласники!!!