Показовий урок з української мови

30 жовтня 2023 року вчитель Довгань О.В. провела показовий урок з української мови у 6-В класі на тему: “Узагальнення і систематизація з розділу «Лексикологія”. Здобувачі освіти мали можливість повторити основні терміни розділу, навчились розрізняти групи слів за походженням, за значенням, за вживанням. Культурним спрямуванням стала творчість Марії Примаченко, особливу увагу привернули «Диво-звірі» у виконанні художниці. На різних етапах уроку було застосовано такі методи та прийоми: «Кластер», «Мозковий штурм», «Встанови відповідність», «Я – редактор». Учні презентували проєктні роботи з даної теми. У виконанні Шамхалова В. та Бурлак М. прозвучала поезія про мову. Учні продемонстрували здобуті знання з предмету, чудова атмосфера та позитивні емоції панували впродовж уроку.