Пожежна безпека у громадських приміщеннях

У рамках проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності учитель Варшавська І.Я. з 20.11 до 24.11. 2023р. провела показові заходи з учнями 5-х, 7-х класів на тему “Пожежна безпека у громадських приміщеннях”. Метою проведення було поглибити знання учнів про правила пожежної безпеки; причини виникнення пожежі в побуті та в громадських приміщеннях; пригадати первинні засобами пожежогасіння, познайомити зі знаками пожежної безпеки та сигналами оповіщення про пожежу; сформувати вміння і навички дотримання правил пожежної безпеки; невідкладних дій під час пожежі; навчити учнів запобігати пожежі й за потреби викликати пожежну машину; скласти алгоритм поводження під час пожежі вдома й у громадських приміщеннях; виховувати у дітей потребу повсякденного дотримання правил пожежної безпеки.