Показові уроки в початковій школі. День 2

Багатим на творчі знахідки видався день середи для вчителів та дітей 2-их класів Вінницького ліцею №6 🏫.
29 листопада учителі початкових класів Коновал А.М., Ромась Л.В., Басюк А.М., Козіцька М.П., Матяш К.І. продемонстрували творчу майстерність та презентували уроки української мови, які були об’єднані однією темою “Територія моєї країни-України. Виразне читання/слухання тексту. Велика буква в іменах людей, кличках тварин і деяких географічних назвах (назви міст, річок). Вибіркове списування”. Кожен учитель упродовж занять демонстрував діяльнісний підхід для формування наскрізних умінь та навичок, а також педагоги розвивали в учнів загальнолюдські цінності – емпатію, толерантність, патріотизм.
👨‍🎓Діти активно працювали під час проведення навчальних занять, співпрацювали між собою, розширювали горизонти від вулиці до планети, подорожували автобусом, купуючи квиток із запропонованих купюр. Активно використовували “Щоденні 5”, складали пазли, розгадували ребуси та загадки, працювали з цеглинками Lego 👩‍🏫та з ігровим застосунком “Розумники. Smart Kids”. Другокласники створювали асоціативні кущі до слова Батьківщина, робили звуко-буквений аналіз, працювали із тлумачним словником, готували цікаві повідомлення про визначні місця та видатних людей Вінниччини.