Школа молодого вчителя

Учитель-це завжди активна, творча особистість. Він є організатором повсякденного життя школярів. 3 січня 2024 року відбулося засідання “Школи молодого вчителя”, на якому були присутні новоприбулі та молоді вчителі закладу. На заняттізаступник директора з навчально-виховної роботи Віра Шинкевич наголосила на важливості для педагогів друку у фахових виданнях, участі у методичних заходах, самоосвітній діяльності. Учитель біології Дученко А. П. презентувала роботу з теми «Особливості використання медіаосвітніх та інтернет-технологій в організації освітньої діяльності НУШ». Учитель початкової школи Тетяна Григорчук розповіла про інноваційні мультимедійні технології та новітні засоби навчання. Також учитель початкової школи Анастасія Басюк провела тренінг з психологічної підтримки педагогів задля запобігання синдрому професійного вигорання. Усі присутні отримали великий багаж знань, масу позитивних емоцій та неодмінно чудовий досвід на шляху до вдосконалення професійної майстерності .