Показовий урок з історії

15 лютого 2024 року вчителем Тетяною Вікторівною Певень було проведено показовий урок з інтегрованого курсу “Історія України. Всесвітня історія” у 6-Є класі на тему: «Культура Стародавнього Китаю». Епіграфом до уроку стали слова Т. Шевченко «Учитесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь». Історія Китаю — це історія однієї з найдавніших на нашій планеті цивілізацій. Вона залишила нам безмежну культурну спадщину і мудрі принципи життя. Під час уроку здобувачі освіти дізналися про багатовікову історію та розвиток китайської культури, вивчили основні аспекти культури, такі як мова, література, мистецтво, філософія, релігія, традиції та звичаї. Отримали змогу дослідити вплив китайської культури на світову історію та сучасний світ. Використання ілюстрацій, відеоматеріалів та групової роботи, дозволили учителю зробити акцент на ключових аспектах китайської культури, розширити світогляд дітей та поглибити їх розуміння культурного різноманіття. В процесі вивчення даної теми усі набуті знання діти закріплювали на Padlet дошці https://padlet.com/tatpeven/padlet-81xzug6tho05x8hn А свої успіхи на уроці оцінили за допомогою картки самооцінювання. І на звершення уроку кожна  дитина зробила собі на згадку китайський ліхтарик.