Фестиваль FIRST LEGO League Explore

17 лютого команда “Fenix-6” комунального закладу “Вінницький ліцей №6” під керівництвом тренера Іскри Юрія Васильовича брала участь у фестивалі FIRST LEGO League Explore та відбірковому онлайн-турнірі FIRST LEGO League Challenge.
За результатами фестивалю наша команда була відзначена номінацією FLL Explore:
Суддівська відзнака “Майбутня зірка” – Fenix-6.
Тема сезону 2023-2024 “MASTERPIECE” присвячена захопленням учнів. Завданням команди — використати технології та мистецтво для залучення інших до їх інтересів і захоплень.
При підготовці команда використовувала та дотримувалась основних цінностей FIRST і процесу інженерного проєктування для розробки робота та інноваційного проєкту. Визначали стратегію проходження місій, розробляли дизайн і конструкцію робота та програмували його для проходження місій. Діти продемонстрували гарний результат у Грі Роботів.