Міжнародний день рідної мови

Щороку 21 лютого весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. До відзначення свята також долучилися учні 6-Б і 8-Г класів у супроводі вчителів української мови та літератури Шинкевич В.І. та Довгань О.В. З метою формування у дітей здатності до мовної самоідентифікації, удосконалення мовленнєвих здібностей було проведено цікаву вікторину «Мовна палітра». У ході заході вихованці, відновлювали прислів’я, приказки, розгадували ребуси, досліджували мовні явища, пояснювали орфографічні правила. Робота сприяла розвитку дослідницьких навичок учнів та розширенню їхнього кругозору. Здобувачі освіти твердо усвідомили, що мову потрібно шанувати.