Показовий урок у 1-Б класі

20 березня для 1-Б класу Душко Т.А. було проведено показовий урок з курсу «Я пізнаю світ». На ранковому колі діти налаштувались на успішну роботу, групова гра «Кольоровий квест» розкрила першокласникам, які ж секрети їх очікують протягом навчального дня. Тема уроку «Розмноження земноводних» розкрила цікаві таємниці живої природи. Це було пізнавально та захопливо! Молодші здобувачі освіти разом з Центавриком дізнались про рекорди серед найстрибучіших жаб, із героями казки «Рукавичка» поринули у світ дитячого театру. Вправа «Фотоапарат» сприяла якісному запам’ятовуванню навчальних одиниць. Адаптер повідомив про життєвий цикл земноводних, а Питайлик підготував тестові завдання та загадки. Учні перевтілились у маленьких жабенят під час виконання вправ для покращення зору та фізкультхвилинки, із задоволенням поринули у світ прекрасного під час слухання музичного твору «Жаб’ячий вальс». А вправа «Зоряні перегони» ще раз підтвердила, що у 1-Б навчаються успішні учні!