Показовий урок у 1-В класі

20 березня Лемеха Ірина Олександрівна провела у 1-В класі показовий урок із Всесвіту на тему: «Узагальнення опанованого матеріалу з теми №4 (Об’єкти живої природи)».
Під час заняття діти подорожували сторінками дитячих книг, слухали розповідь про бібліотеки, познайомились із найбільшою книгою у світі та з українським майстром мікромініатюри М.Сядристим.
З великим задоволенням діти виконували фізкультхвилинку під відео, на якому побачили себе, адже кожен долучився до тижня «Зростаємо разом із книгою». Усі учасники мали можливість поповнити свої запаси зАкладок для книг.
Першокласники старанно працювали і застосовували знання, розрізняючи природні та штучні середовища життя, уміло доводили чому об’єкти належать до живої природи.
Крилатики із захопленням виконували завдання в журналах, на які завжди чекають з нетерпінням.