День цивільного захисту

15 квітня 2024 у Комунальному закладі «Вінницький ліцей №6» було проведено День цивільного захисту. З метою всебічного інформування здобувачів освіти з питань цивільного захисту були запрошені курсанти Національної академії національної гвардії України, які провели заняття із учнями 9-х класів з тактичної медицини, надання першої домедичної допомоги, проведення серцево-легеневої реанімації. Здобувачі освіти практикувались у накладанні турнікету, одяганні протигазів, плащів хімзахисту. Для учнів 10-11 класів на подвір’ї ліцею було проведено зустріч з представниками Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця). Здобувачі освіти дізналися про професію пожежника, змогли приміряти на себе спецодяг, а також спробувати гасити уявну пожежу, ознайомились із роботою служби ДСНС. А в актовій залі закладу пройшла зустріч 5-х та 6-х класів з представниками Вінницького районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області. Учні більше дізналися про пожежі, про те, як і чим їх гасити, як запобігти пожежі, а також ще раз повторили телефони екстрених служб. На годині спілкування проведено бесіди з учнями: «Як діяти при виникненні надзвичайних ситуацій в умовах воєнного часу», «Війна, евакуація, небезпека», «Правила безпеки під час війни», «Мінна безпека».