Виховний захід до “Дня Довкілля”

19 квітня 2024 року в КЗ “Вінницький ліцей №6” для учнів 6-х класів був проведений Копиловим О.В. та членами учнівського лісництва “Екодім позакласний виховний захід до “Дня Довкілля”.

Він заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1972 році. А в Україні щорічно проходить в третю суботу квітня починаючи з 1999 року.

У світі та в Україні в цей день проходять різноманітні природоохоронні акції: упорядковуються вулиці, двори, насаджуються дерева, квіти.

На заході учні демонстрували сукні створені власноруч з пластику, мішковини, целофанових пакетів, газет, серветок, програвали сценку в лісі, співали пісні, декламували вірші, грали у гру “Подарунок Землі”, давали обіцянки берегти природу. На завершення відбулася посвята у лісничі.