20-21 квітня 2024 року на базі комунального закладу “Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної” було проведено фестиваль робототехніки “Vinnytsia RoboCamp”. Команда “Frieds team” комунального закладу “Вінницький ліцей №6” під керівництвом тренерів Олени Лазуренко та Аліни Бияковської виборола І місце у виставці-конкурсі проєктів у номінації “Сучасна освітня інфраструктура”, а також позмагалися у грі роботів у молодшій віковій категорії з використання наборів Lego WeDo 2, Spike Essential.
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-22_09-34-16-3-1024x469.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-21_17-46-07-576x1024.jpg)