Показовий урок з курсу «Навчаємося разом» у 5-Є

09.12.2021 р. Бахтіною Аллою Вікторівною було проведено показовий урок з курсу «Навчаємося разом» у 5-Є класі на тему «Доброзичливість в умовах гніву». Учні навчалися упродовж уроку виражати свої емоції та розрізняти їх на обличчях інших людей. Переглядаючи відеофрагмент «Палітра емоцій», дізналися про 7 базових емоцій: страх, гнів, огида, печаль, радість, презирство, подив. За допомогою вправи-гри “Актор” кожен п’ятикласник зумів відчути себе актором та «приміряти» на себе маску із запропонованою емоцією.Під час уроку було запропоновано кілька способів боротьби із гнівом:
– психологічну арт-терапію, де кожен учень зміг намалювати свій гнів, а потім домальовував йому щось смішне, аби той не був таким погрозливим;
– аналіз життєвих ситуацій з позиції ” Я-висловлювання”;
– фізкультхвилинку від Мерзакарима Норбекова, після якої учні могли переключитися на інший вид роботи.
Під час другого блоку уроку п’ятикласники працювали над вправами з вдосконалення техніки раціонального читання: вправа ” Ерудит”, ” Швидкісний тренажер”, виконали фізкультхвилинку для очей та в кінці уроку сформулювали поради для себе, однокласників та сім’ї.