Показовий урок з математики у 8-Б

09.12.2021 р. Дегтяр Лесею Олександрівною було проведено показовий урок з математики у 8-Б класі на тему «Степінь з цілим показником». Основні завдання уроку були сформульовані педагогом чітко і зрозуміло. На етапі актуалізації знань восьмикласники повторили раніше вивчений матеріал. За допомогою виконання вправи «Заповни пропуски» учні продемонстрували розуміння правил та застосування учнями формул для розв’язування завдань. Робота з вивчення нового матеріалу характеризувалася конкретністю й чіткістю реалізації основних завдань уроку. Під час розв’язування рівнянь діти демонстрували системну працю. Прийоми мотивації та організації навчальної роботи упродовж уроку сприяв створенню такої ситуації, при якій учні відчували задоволення від своїх успіхів у навчанні (“ситуація успіху”). Зміст заняття сприяв розвитку в здобувачів освіти інтересу до навчання. Учителем було проведено інтеграцію предмету із іншими дисциплінами: хімією, мікробіологією, географією, астрономією, фізикою та інші. Активна робота учнів у ході уроку дозволила зробити висновок про те, що матеріал з теми засвоєно.