Показовий урок фізики у 7-А класі

09.12.2021 р. Черепановою Людмилою Олександрівною було поведено показовий урок фізики у 7-А класі на тему «Густина речовини. Одиниці густини». Належним чином було про-ведено перевірку домашнього завдання. Оптимально використано час на цю роботу. Перевірка знань учнів характеризувалася чіткістю мети. Переглянувши мультфільм із міфом про корону Гієрона, учитель поставила перед семикласниками проблемне питання, відповідь на яке можна було отримати лише уважно слухаючи матеріал. Робота з вивчення нового матеріалу характеризувалася конкретністю й чіткістю реалізації основних завдань уроку. Виклад нового матеріалу відзначався логічністю, умілим виділенням головного, істотного. Робота біля дошки над розв’язуванням задач продемонструвала розуміння учнями предмету та системне засвоєння знань. Учитель розкрила зміст теми цікаво, доступно, з наукових позицій. Педагог уміло зуміла пов’язати матеріал теми з життям, виробничим оточенням і зробити це так, що зв’язок випливав зі змісту вивченого матеріалу та є був логічним продовженням. Опановуючи формули, діти вміло зуміли знайти масу олії, води та меду, а також знайшли рішення проблемного запитання.